Equip

Rodri

Rodrigo Prieto

Cofundador i Director de Continguts

rprieto@institutdiversitas.org

Anna Berbel

Tècnica de formació

aberbel@institutdiversitas.org

Elena Caballé

Cofundadora i Directora Tècnica

ecaballe@institutdiversitas.org

Nerea Goette

Tècnica de formació

nerea@institutdiversitas.org

Sam Blàzquez

Tècnic de projectes i Gestor digital

sam@institutdiversitas.org

Ana Rial

Tècnica de formació

arial@institutdiversitas.org

Col·laboradores

Blanca Baucells

bbaucells@gmail.com

Patricia Fuentes

patriciams25@yahoo.es

Caterine Galaz

catygaval@gmail.com

Desiré Rodrigo

ciberdesi@gmail.com

Meri Caballero

soy@mericaballero.com

Ivan Piredda

ivan271@gmail.com